Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Црвен фустан за црвен тепих: Кејт Мидлтон блесна на премиера во Лондон

Црвен фустан за црвен тепих: Кејт Мидлтон блесна на премиера во Лондон

SHARE

Војводката од Кембриџ се појави во уште едно неверојатно издание на премиерата на мјузикл во Лондон синоќа.

Кејт Мидлтон се појави во црвен фустан од брендот „Маркеса“, кој чини 1200 евра.

Војводката се појави и на сцената каде сите беа заслепени од нејзината убавина, но и убавиот фустан.

Кејт изгледаше како вистинска принцеза.

РЕКЛАМИ:
Loading...