Home ШОУ БИЗз Балкан Црвена Ѕвезда со посебна кореографија во чест на Небојша Глоговац

Црвена Ѕвезда со посебна кореографија во чест на Небојша Глоговац

SHARE

На самиот почеток на натпреварот помеѓу Црвена Ѕвезда и ЦСКА, навивачите на северната трибина му одадоа последна почит на Небојша Глоговац.

Со феноменална кореографија и громогласно пеење во негова чест го отворија натпреварот во второто по ранг европско натпреварување.