Home ШОУ БИЗз Балкан Убави вести: Северина повторно бремена!

Убави вести: Северина повторно бремена!

2526
0
SHARE

Северина пред неколку месеци наводно доживеа спонтан абортус поради стрес, но сега голема е веројатноста да ја очекуваат убави вести.

Како што велат извори до пејачката, таа повторно направила инвитро и сега не дозволува ништо да и предизвика стрес.

„Северина е свесна дека годините не и одат во прилог, но со оглед на тоа дека одбра врвни доктори и дека нејзиното здравје е генерално добро, се верува дека има шански повторно да остане бремена. Таа сега е многу внимателна, избегнува да се нервира, па не чита весници и портали. И Игор е посветен околу неа, буквално се и угодува“, вели изворот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here