Home INFO Убавината е наследна: Ова е мајката на Бела и Џиџи Хадид

Убавината е наследна: Ова е мајката на Бела и Џиџи Хадид

реклама:4U PHARMA

Сестрите Џиџи и Бела Хадид го освоија светот со својата убавина.

Уште пред да станат славни, девојките биле неверојатно богати.
Мохамед Хадид, нивниот татко е еден од најбогатите тајкуни кои се занимаваат со недвижности, а е познат по тоа што гради ултра-луксузни палати и хотели во Бел Ер.

Се чини дека убавината ја наследиле од нивната мајка Јоланда.

Јоланда Хадид има 55. години но и понатаму има тело на манекенка.

View this post on Instagram

❤️Live and let live without judgement… #Pride ????

A post shared by YOLANDA (@yolanda.hadid) on

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------