Home INFO Ултра модерни се и денес: Костимите за капење на принцезата Дајана

Ултра модерни се и денес: Костимите за капење на принцезата Дајана

реклама:hotel PREMIER

За стилот на принцезата Дијана сеуште се зборува, а дел од нејзините фустани често може да се забележат на аукција.

Но, светските медиуми решија да не потсетат на сите костими за капење на Лејди Ди.

Од едноделни до дводелни бикини во интересни принтови, кои совршено ја истакнувале нејзината фигуран и фит тело.

Дел од нејзините костими за капење би ги носеле и денес, погледнете.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------