Home ШОУ БИЗз Мак сцена Уникатен аутфит: Синот на Катарина Ивановска „навива“ за МЗТ Скопје

Уникатен аутфит: Синот на Катарина Ивановска „навива“ за МЗТ Скопје

Катарина Ивановска е љубител на спортот па кога е во Македонија често може да се види на трибините во спортските центри.

Кога е ракометот во прашање моделот навива за Вардар, а кај кошарката е верен фан на МЗТ Скопје.

Љубовта кон овој клуб е решена да ја пренесе и на нејзиниот син Вања, а тоа го потврдува последната фотографија.

Малиот Вања спие во боди со знакот на МЗТ Скопје.

Кики која сеуште не го открива лицето на синот и овој пат успешно го избегна истото па му стави интересен филтер од Инстаграм.

РЕКЛАМИ:
Loading...