Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради (ВИДЕО)

Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради (ВИДЕО)

реклама:ХитКујна канал

Во време на корона и додека сите веселби се забранети време е да се потсетиме што се случуваше на свадите кога Дара Бубамара е специјална гостинка.

И внимавајте добро, броиме колку бакшиш ќе собере Дара во својот градник 🙂

Погледнете го видеото подолу….

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“
Loading...