Home INFO Урнебесно видео: Колку евра собра Дара Бубамара во своите гради?

Урнебесно видео: Колку евра собра Дара Бубамара во своите гради?

реклама:SANSIRO

Дара Бубамара со децении е присутна на српската естрада. Пејачката е омилен гостин во многу дискотеки ширум светот, а неретко е задолжена за расположението на свадбените прослави.

На една свадба, каде Дара е специјална гостинка, беше буклавно натрупана со бакшиж.

И внимавајте добро, броиме колку бакшиш ќе собере Дара во својот градник 🙂

Погледнете го видеото подолу….

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------