Home ЗАБАВА Tv + Reality Урош се предомисли: „Немав секс со Ава, во Сораја не сум вљубен...

Урош се предомисли: „Немав секс со Ава, во Сораја не сум вљубен и немам девојка!“

87
0
SHARE

По две недели поминати во куќата на „Големиот Брат“, синоќа беше исфрлен каскадерот Урош Цетиќ, кој ексклузивно за српски „Телеграф“ отркива дека се што правел во шоуто, било тактика и со Ава немал секс.

Тие двајца наводно се договориле да одглумат за да направат шоу за што подолго да останат во куќата.

Урош исто така ја демантираше синоќешната изјава дека е вљубен во Сораја, откри и дека нема никаква девојка, а фаворити за победа му се Бобан и атлетичарот Топиќ.

Целата нација беше во шок кога уште првата вечер во реалити шоуто Ава и Урош имаа секс, а подоцна тој самиот и призна на Маја Николиќ дека со старлетата имал секс четири пати.

Меѓутоа тој сега се демантираше.

„Ова за мене е прво реално шоу. Ава има искуство од „Survivor“ каде остана до крај па ми кажа дека паровите остануваат најдолго. Направивме договор се да одглумиме и успеавме уште првата недела да бидеме заштитени од номинации. Ава е интелегентна и никогаш не би се сложила на секс со мене“, изјави Урош.

Нивната „романса“ по само една недела се распадна, а Ава сериозно се вознемири.

„Јас на неа и напишав неколку пораки за тоа дека се знаеме само шест дена и дена не треба се да сфаќа сериозно. Но, кога се скаравме, таа продолжи со својата тактита и се зближи со Жељко за да остане подолго во куќата“, објаснува Цертиќ.

Синоќа на прашањето на водителката дали е вљубен во Сораја, каскадерот потврди, но во интервјуто за „Телеграф“ го негираше и ова.

„Јас на Маријана и потврдив дека сум вљубен во Сораја само за да продолжам со шоуто, исто така и реков дека имам девојка надвор, но тоа не е точно, измислив се. Немам никого надвор, а докторатот на „девојка ми“ беше фора за да и одам контра на Ава која постојано ги брои своите дипломи“, изјави Урош и притоа призна дека можеби би можело да се роди љубов со Сораја доколку останел малку подолго во куќата, но сега се само во пријателски односи.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here