Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Уште е на Малдивите и се баља во проѕирна када, Северина жари...

Уште е на Малдивите и се баља во проѕирна када, Северина жари и пали на Инстаграм (фото)

реклама:Лето во Банско

Хрватската пејачка Северина и натаму ужива на Малдиви каде што е веќе неколку дена но сеуште не отркила со кого.

Тоа и не е така битно со оглед на тоа дека сите медиуми и фанови се преокупирани со нејзините фотографии кои таа секојдневно ги објавува а го одземаат здивот.

Пејачката со нејзината нова фотка во проѕирна када успеа дури да направи и лајкувачки рекорд собирајки над 30 000 лајкови за само еден час од објавата.

Дека е оргинална и секси видете и сами….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------