Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Уште едно брачно разочарување, Емили Ратајковски изневерена бара развод!

Уште едно брачно разочарување, Емили Ратајковски изневерена бара развод!

реклама:SANSIRO

Во низата бурни разводи во последниот период од денеска се иманекенката Емили Ратајковски и нејзиниот маж Себастијан Бер-МекКлард.

Извор близок до моделот за светските таблоиди изјавил: „Тој е сериски измамник“.

По четири години брак и малата Сивестер родена во март 2021 година, изгледа дека парот сериозно размислува за разделба.

Сомнежите ги фрла и фактот што Емили Ратајковски веќе неколку дена е фотографирана без венчалниот прстен на рака.

Гласините велат дека Емили Ратајковски веќе поднела барање за развод од Себастијан Бер-МекКлард поради како што велат таблоидите негово предавство.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------