Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Уште фотки од Бијонсе за GQ

Уште фотки од Бијонсе за GQ

SHARE

Насловната страна на списанието GQ за февруари се појави пред време во јавноста, но сега веќе имаме нови фотографии од Бијонсе на кои нема да можете да одолеете.

Бијонсе ја краси насловната страна на популарното списане GQ кој ја прогласи за убавица на векот.

Откако насловната страна се појави пред време и предизвика голема медиумска реакција, GQ на нивната официјална страна објави пет фотографии од снимањето, а на нив Бијонсе изгледа подобро од било кога.

Фотографот на славните Тери Ричардсон уште еднаш одлично си ја заврши работата.

РЕКЛАМИ: ---