Home ЗАБАВА Tv + Reality Уште една топлес старлета (фото)

Уште една топлес старлета (фото)

SHARE

Анастасија Будиќ за која не се зборуваше многу во морето на старлетите од Балканот, е манекенка, модел, Плејбој зајачица, учесничка во „Големиот брат“ и така натаму.

И таа реши да се избори за своето место под сонцето кога се работи за внимание од медиумите.

Покрај ова, таа решила и да тргне во конечна битка против големите жештини кои овој период ги имаме на Балканот.

За време на жешките денови, Белграѓаните ја имаат Ада Циганлија каде бараат спас од високите температури. И токму тука, на Ада има што да се види.

Оваа старлета решила да се разлади, а попат да фати и малку боичка на скоро сите делови од телото и секако на градите.

РЕКЛАМИ:
Loading...