Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Утринава се случило скандалозно вклучување! Во живо во утринаска програма познатата глумица...

Утринава се случило скандалозно вклучување! Во живо во утринаска програма познатата глумица се вклучила од кревет со свршеникот (ВИДЕО)

11
реклама:Лето во Банско

Во време на пандемија се навикнавме јавните личности дс ги гледаме во најразлични емисии вклучени од дома или онаму каде што се надвор од тв студијата.

Но она што го направи Памела Андерсон утринава во шоуто “Loose Women” ги изненади сите.

Имено Памела се вклучила во емисијата од својот дом поточно од својата спална каде што додека разговарала со водителката се мазела со својот нов свршеник.

За да многу не раскажуваме погледнете го видеото од емисијата…

БОНУС ВИДЕО:
Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------