Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Утринава се случило скандалозно вклучување! Во живо во утринаска програма познатата глумица...

Утринава се случило скандалозно вклучување! Во живо во утринаска програма познатата глумица се вклучила од кревет со свршеникот (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Во време на пандемија се навикнавме јавните личности дс ги гледаме во најразлични емисии вклучени од дома или онаму каде што се надвор од тв студијата.

Но она што го направи Памела Андерсон утринава во шоуто “Loose Women” ги изненади сите.

Имено Памела се вклучила во емисијата од својот дом поточно од својата спална каде што додека разговарала со водителката се мазела со својот нов свршеник.

За да многу не раскажуваме погледнете го видеото од емисијата…

БОНУС ВИДЕО:
Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------