Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Вака изгледа совршеното утро на Новак Ѓоковиќ! (ФОТО)

Вака изгледа совршеното утро на Новак Ѓоковиќ! (ФОТО)

SHARE

После успешно завршениот турнир во Австралија, српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ се опушта и ужива со семејството.

Додека ги полни батериите за новиот турнир, Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена уживаат во сончевиот Монако.

Сонце, море и семејство, посовршено од ова не може да биде. Така почнува утрото на Новак. Фотографијата која Новак ја објавил на Инстаграм го опишува неговото совршено утро.

А како изгледа вашето совршено утро, напилшал Новак.

Новак со семејството

РЕКЛАМИ: ---