Home ШОУ БИЗз Балкан Вака изгледа вереницата на згодниот Омер (фото)

Вака изгледа вереницата на згодниот Омер (фото)

6014
0
SHARE

Омер Ипликчи на малите екрани се вљуби во Дефне, но „Вљубениот ерген“ и во приватниот живот е вљубен.

Турчинките, но и македонките го обожаваат Барис Ардук, но тој е во сериозна 2-годишна врска со Гупсе Озај за која вели дека е горд што ја нашол.

Актерот и Гупсе од неодамна и се верија, а вака изгледа животната избраничката на згодниот Барис.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here