Home INFO Вака изгледала Елен Деџенерис на својата матура (фото)

Вака изгледала Елен Деџенерис на својата матура (фото)

SHARE

Таа е една од најполуларните тв водителки во светот.

Елен Деџенерис е и еден од најпознатите комичари на денешницата.

Нејзиното шоу е екстра популарно и позади неа, таа има многу долга кариера на стенд ап комичар.

Сите знаеме како денес изгледа, но еве ја Елен на фотографија од минтото, на денот на нејзината матура.

Трансформацијата е огромна, зарем не?

РЕКЛАМИ:
Loading...