Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Вака изгледала Меланија Трамп пред пластичните операции (фото)

Вака изгледала Меланија Трамп пред пластичните операции (фото)

101
0
SHARE

Меланија Трамп е во петата деценија од животот, но сеуште е еднакво згодна и убава.

Но, дали првата дама изгледала баш вака во своите млади години.

Информациите велат дека Меланија го оперирала носот, ги зголемила градите, оди на ботокс третмани како и процедури за „фејслифтинг“.

меланија трамп

Нејзината убавина никој не ја оспорува, но иако таа постојано негира за истата во голема мера заслужна за тоа е естетската хирургија.

меланија трамп

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here