Home INFO Вака изгледаше на почеток на кариерата: Погледнете го првиот настап на Јелена...

Вака изгледаше на почеток на кариерата: Погледнете го првиот настап на Јелена Карлеуша (видео)

реклама:ХитКујна канал

Српската пејачка Јелена Карлеуша има кариера долга преку две децении.

Иако се поретко издава албуми, фановите со нетрпение очекуваат нови песни.

Меѓутоа дали се сеќавате како пејачката изгледаше кога ја започна својата кариера?

Тогаш имаше само 17 години и ја испеа песната „Огледалце“.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“