Home ЗАБАВА Вакво нешто не сте виделе: Секс на сред улица

Вакво нешто не сте виделе: Секс на сред улица

SHARE

Парот е сликан како има секс покрај прометна улица во Минск, Белорусија.

Како што пренесуваат странските медиуми, момчето носело црн дуксер, панталоните му биле спуштени, а девојката  држела рамнотежа за да не падне.

Надлежните во Минск го казниле парот за нарушување на јавниот ред и мир.

Секс на улица во Минск

 

РЕКЛАМИ:
Loading...