Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Вчера раскина со старото, а веќе има ново момче: Адриана Лима со...

Вчера раскина со старото, а веќе има ново момче: Адриана Лима со фудбалер на Миконос

SHARE

Адриана Лима вчера раскина со Џо, а веќе има ново момче.

лима и џо

Моделот уживаше на плажите во Миконос покрај германскиот фудбалер Сами Хедира.

Станува збор за играч од средниот ред на Јувентус и на германската репрезентација кој заврши неславно на Европското првенство, па реши да се одмори и да ужива заедно со 35-годишниот Victoria’s Secret ангел.

Папарацо фотографиите се тка.

лима со ново момче

лима со ново момче

лима со ново момче

РЕКЛАМИ:
Loading...