Home ШОУ БИЗз Балкан Вељко падна во транс: Цеца на роденденот му испеа песна на синот...

Вељко падна во транс: Цеца на роденденот му испеа песна на синот (видео)

SHARE

Цеца го прослави 44-от роденден и на својата журка не одолеа, а да не запее.

Фолк дивата запеа на барање на нејзиниот син Вељко, и ја изведе неговата омилена песна – „Наговори мајка“.

Вељко буквално падна во транс, а видеата се појавија на Инстаграм.

Zena koju volim najvise na celom svetu ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Veljko Raznatovic (@vrsrb96) on

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Veljko Raznatovic (@vrsrb96) on