Home ШОУ БИЗз Балкан Вељко Ражњатовиќ објави емотивна фотографија со неговата мајка

Вељко Ражњатовиќ објави емотивна фотографија со неговата мајка

SHARE

Вељко Ражњатовиќ се пресели во Босна за да студира, а изгледа дека мама Цеца прилично му недостасува.

Тој на Инстаграм објавил фотографија од него додека бил мал и Цеца.

Добил огромен број на позитивни коментари.

Само за потсетување, Цеца неодамна изјави дека го поддржува Вељко во намерата да студира во Босна и дека можат да се видат кога и да посакаат.

😂 😡

A photo posted by Вељко Ражнатовић (@vrx96) on

РЕКЛАМИ:
Loading...