Home INFO Ви се верува ли? Вака изгледала Кајли Џенер во 2009 та (ВИДЕО)

Ви се верува ли? Вака изгледала Кајли Џенер во 2009 та (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Јавните личности се доказ дека пластичните операции прават чуда.

Најмладата членка на кланот Кардашијан, Кајли Џенер во изминативе десет години потполно го промени својот изглед.
Џенер има само 22 години а веќе има направено неколку естетски корекции.
Денес е најголема ѕвезда на интернет и над 110 милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи.
Еве како изгледала пред корекциите!

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“