Home LIFE STYLE „Victoria’s Secret“ 2017 низ фотографии: Ангелите блеснаа во Шангај

„Victoria’s Secret“ 2017 низ фотографии: Ангелите блеснаа во Шангај

SHARE

Синоќа во Шангал се одржа спектакуларното шоу на „Victoria’s Secret“.

Како и секоја година, така и оваа, едни од најубавите жени во модниот бизнис чекореа во префинети парчиња долна облека.

Бела Хадид, Алесандра Амбросио, Кендис Свенпол и Андријана Лима се само дел од ангелите кои дефилираат пред публиката во Кина.

Честа да го носи милионскиот „Fantasy Bra“ овој пат и припадна на Лаис Рибеиро.

А, како изгледаа ангелите во Шангај погледнете низ фотографиите.

РЕКЛАМИ:
Loading...