Home INFO Видео од првата свадба на Јелена Карлеуша, ќе ја препознаете ли?

Видео од првата свадба на Јелена Карлеуша, ќе ја препознаете ли?

реклама:hotel PREMIER

Бракот со фудбалерот Душко Тошиќ е втор за популарната пејачка Јелена Карлеуша.

Во 2004та година таа се венчаше со Бојан Кариќ,но по неполни пет месеци брак, парот се раздели.

Се шпекулираше дека Карлеуша го изневерила Бојан со телохранотелот, додека таа тврдеше дека сето ова и е наместено со цел да и се уништи бракот.

Погледнете дел од свадбената церемонија и како изгледаше Јелена како невеста.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------