Home INFO Видео: Овој познат пејач бил во врска со принцезата Дајана

Видео: Овој познат пејач бил во врска со принцезата Дајана

реклама:G Natural

Иако пројдоа многу години од на омилената принцеза Дајана, сепак сеуште не стивнуваат пикантериите за нејзиниот приватен живот.

Еден познат пејач долго време имал посебен однос со сега покојната принцеза Дијана, а нејзиниот батлер открил дека ова пријателство преминало во љубовна врска.

Брајан Адамс гостувал во тв шоу на познат водител и останал затечен кога водителот го запрашал дали бил во врска со Дајана.

Водителот открил дека има информации дека Брајан тајно влегувал во кралската палата за да се види со Дајана. Овие информации ги дознал директно од батлерот на принцезата.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“