Home ШОУ БИЗз Балкан Вики Миљковиќ ги напушта Ѕвездите на Гранд поради Јелена Карлеуша

Вики Миљковиќ ги напушта Ѕвездите на Гранд поради Јелена Карлеуша

2176
0
SHARE

Вики Миљковиќ која е дел од жирито во Ѕвездите на Гранд му се заканила на директорот Саша Поповиќ дека ќе го напушти шоуто, бидејќи не сака повеќе скандали.

Пејачката цврсто е решена дека не сака повеќе да ги трпи вербалните напади на Јелена Карлеуша.

„На последното снимање Вики полуде поради Карлеуша. Поради тоа Поповиќ јасно на сите им кажа дека повеќе не сака да толерира непријатности пред јавноста. Саша мора да го реши сам проблемот. Тој е помеѓу два огна Вики и Јелена“, вели извор близок до директорот на Гранд.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here