Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Викторија Бекам во розеви пижами на насловната на „Vogue“

Викторија Бекам во розеви пижами на насловната на „Vogue“

1468
0
SHARE

Викторија Бекам во новата фотосесија за „Vogue“ изгледа буквално како девојче.

43-годишната дизајнерка позираше за декемврискиот број на модната библија.

Бекам за „Vogue“ на себе носи розеви пижами и седи на кревет, а во истиот аутфит ќе се појави и на насловната страна.

Во најновото интервју таа се присети на тинејџерските денови, односно модни комбинации, зборуваше за модата на спајсиците, но и модните избори од кои се срами.

Викторија за време на интервјуто и фотосесијата постојано позира во розевите пижами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here