Home ШОУ БИЗз Мак сцена Викторија Лоба неколку години во исто бикини на плажа (ФОТО)

Викторија Лоба неколку години во исто бикини на плажа (ФОТО)

SHARE

Сите ние имаме омилени парчиња во нашиот гардеробер, но очигледно на Викторија Лоба белите бикини и се повеќе од омилени.

Доказ за тоа се неколку фотографии на нејзиниот профил на „Инстаграм“ на кои Лоба позира три години по ред во истите бикини.

Викторија Лоба

Но, сигурни сме дека нема ниту вие да и забележите бидејќи навистина добро и стојат.

лоба

лоба

РЕКЛАМИ:
Loading...