Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Вила од 200 милиони долари: Ова е новиот дом на Бекамови

Вила од 200 милиони долари: Ова е новиот дом на Бекамови

SHARE

Викторија и Дејвид Бекам купија нова вила во Калифонија, бидејќи старата од 1.200 метри квадратни им беше премала.

Бекамови ја купија куќата од Петра Еклстон која има 5.200 метри квадратни и ја платија 200 милиони.

новиот дом на бекамови

Вилата има 110 простории, од кои 27 се бањи, 14 спални соби, куглана, берберница, вински подрум, теретана, солариум, салон за масажа, фризерски салон и соба за пакување подароци.

Погледнете како изгледа новиот дом на Бекамови.

новиот дом на бекамови

новиот дом на бекамови

РЕКЛАМИ:
Loading...