Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Вистинска реткост: Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс со ќерките во јавност

Вистинска реткост: Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс со ќерките во јавност

SHARE

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс ретко во јавност се појавуваат со своите ќерки, кои светот за прв пат ги виде кога актерот доби ѕвезда на Булеварот на славните.

Но, овој пат семејството реши да се појави на аеродром во Торонто, каде присуствуваа поради 30-от роденден на Блејк.

2-годишната Џејмс и 10-месечната Инес го привлекоа целото внимание, па нивните славни родители речиси и да не ги забележавме.

Девојчињата се преслатки!

РЕКЛАМИ:
Loading...