Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Вистински убавец: Сораја за прв пат го покажа момчето (фото)

Вистински убавец: Сораја за прв пат го покажа момчето (фото)

SHARE

Soraja Vučelić ludo je zaljubljena u dečka Marka sa kojim je u vezi više od šest meseci. Njenom dečku je bio rođendan, a Soraja je po prvi put javno pokazala emocije i čestitala mu divan dan na Instagramu.

Сораја Вукелиќ е лудо заљубена во момчето Марко со кое е во врска шест месеци.

Нејзиното момче денеска слави роденден, па по тој повод старлетата прв пат јавно го покажа и му го честиташе неговиот ден.

Тоа го направи на Инстаграм, каде ги изненади сите со својот потег.

РЕКЛАМИ:
Loading...