Home INFO Вистинско чудо: 72 годишната Голди Хоун изгледа неверојатно младешки

Вистинско чудо: 72 годишната Голди Хоун изгледа неверојатно младешки

SHARE

Голди Хоун, легендарната холивудска актерка наполни 72 години а сеуште го има својот неверојатно младешки изглед.Деновиве таа ужива со своето семејство во Грција, а нејзината ќерка, актерката Кејт Хадсон на социјалните мрежи го пофали изгледот на својата мајка.

Goddess ????‍♀️ #nirvana ???????????? @officialgoldiehawn

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Spending some good OTG time in Greece with @theoliverhudson and fam!

A post shared by Goldie Hawn (@officialgoldiehawn) on

РЕКЛАМИ: ---