Home ЗАБАВА Tv + Reality Вистинско шоу во „Ѕвездичките на Пинк“: Со ова прашање го насмеа цело...

Вистинско шоу во „Ѕвездичките на Пинк“: Со ова прашање го насмеа цело студио (видео)

SHARE

Музичкото шоу „Ѕвездичките на Пинк“ и оваа недела ќе успее да го задржи вашето внимание и тоа токму поради талентираните дечиња.

Но, една од натпреварувачките овојпат го освои целото внимание како на публиката, така и на жирито.

Станува збор за Јована Радониќ, најмладиот натпреварувач во музичкото шоу.

Јована овој пат на сцена се појави облечена како принцеза и го насмеа целото жири, кога го праша Сале Тропико што барал во женскиот тоалет.