Home ШОУ БИЗз Балкан Владо Георгиев стана татко по втор пат: На свет дојде…

Владо Георгиев стана татко по втор пат: На свет дојде…

SHARE

Владо Георгиев вчера стана татко по втор пат на девојче.

Неговата девојка Милица Самарџиќ на свет ја донесе Елена.

Бебето и мајката се во одлична состојба, а убавата вест пејачот ја сподели преку социјалните мрежи.

Владо и Милица се веќе родители на малата Софија.

РЕКЛАМИ:
Loading...