Home ШОУ БИЗз Балкан Владо Георгиев збесна: „Немојте да ја сликате жена ми“

Владо Георгиев збесна: „Немојте да ја сликате жена ми“

2544
0
SHARE

Владо Георгиев ја чува својата сопруга Милица Самарџија далеку од очите на јавноста, но и објективите на фото-репортерите.

Пред неколку вечери пејачот видно расположен во друштво на бремената Милица се појави на премиерата на филмот „Buks of knjige – Slučajevi pravde“.

По пристигнувањето репортерите почнале да ги фотографираат, а Владо викал и се бунел, па дури се расправал и со еден од новинарите.

„Да сакав да се сликам со жена ми, ќе дојдевме на црвениот тепих. Немојте нејзе да ја сликате“, им порача на присутните репортери.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here