Home ШОУ БИЗз Трач Владо Вуксановиќ и Наташа Беквалац се верија?!

Владо Вуксановиќ и Наташа Беквалац се верија?!

SHARE

Владимир Вуксановиќ за 31-от роденден на Наташа Беквалац ќе и подари прстен од бело злато.

Српскиот манекен веќе нарачал прстен во една од најдобрите златари во Солун.

На него ќе доминираат два дијаманти, кои ќе ги симболизираат Владо и Наташа.

Српскиот заводник сеуште се наоѓа во Грција, каде ги привршува своите студии, но сепак нема да го  пропушти роденденот на својата сакана.

На 25 септември, кога е закажана роденденската забава, извор близок на манекенот, вели дека можно е Владо да ја запроси пејачката.

 

РЕКЛАМИ:
Loading...