Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Вљубена до уши: Адриана Лима повторно се мажи!? (фото)

Вљубена до уши: Адриана Лима повторно се мажи!? (фото)

1396
0
SHARE

Убавата Адриана Лима на социјалните мрежи се пофали со нависитна убави вести.

Моделот сподели фотографија со нејзиното момче Метин Хара под која напиша:

„Пред точно пет месеци го запознав него и одбрав љубов. Почеток на новиот почеток“.

Наводно извори блиски до Лима велат дека моделот е вљубена до уши и дека размислува за брак со турскиот писател.

Дали оваа фотографија е најава за деновите кои доаѓаат останува да видиме.

❤️Exactly today 5 months ago I️ met/chose love❤️ The beginning of a new beginning ❤️

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here