Home ШОУ БИЗз Балкан Во кревет со девојката: Вељко со ново интимно видео

Во кревет со девојката: Вељко со ново интимно видео

143
0
SHARE

Синот на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, Вељко со својата девојка. манекенката Ана Цукиќ ужива на Копаоник.

Вељко е познат како некој кој брзо се заљубува и никогаш до сега не ги криел својте девојки од јавноста.

Така и овојпат тој одлучи да објави видео од интимните моменти кои ги поминува со својата девојка.

@annacakic

A video posted by Veljko Raznatovic (@veljkoraz96) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here