Home ШОУ БИЗз Балкан Во нејзин стил: Јелена Карлеуша ја нападна и Наташа Беквалац

Во нејзин стил: Јелена Карлеуша ја нападна и Наташа Беквалац

190
0
SHARE

Во последната епизода од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша не само што тврдеше дека подобро пее од својата колешка Марија Шерифовиќ, тука ја нападна и Наташа Беквалац.

Откако нашата натпреварувачка одлично ја испеа песната на Беквалац „Najgora“, Јелена почна со коментарите.

„Маријана ти песната на Наташа Беквалац ја испеа одлично. Ја испеа многу подобро од Беквалац. Навистина многу ми се допадна“, рече Јелена.

Да видиме дали Наташа ќе ги искоментира навредите.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here