Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во ретро стил и топлес Ким Кардашијан направи ршум во новата кампања...

Во ретро стил и топлес Ким Кардашијан направи ршум во новата кампања (фото)

реклама:Лето во Банско

Во ретро зимска фото сесија, што потсетува на доцните 1960-ти, старлетата Ким Кардашијан повторно предизвика внимание позирајки за новата кампања за нејзиниот бренд за долна облека.

Соодличните кампањи на нејзиниот тим дефинитивно го привлече вниманието на јавноста а со тоа и врз својот бренд.

Како изгледа новата секси фото сесија на Ким видете од нејзините објави на Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------