Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Водителката покажа гол задник на доделување на награди

Водителката покажа гол задник на доделување на награди

SHARE

На Кариен Кенерли, австралиска водителка, и се случи „Мадона“ момент на црвениот тепих, кога гордо го покажа голиот задник.

61-годишната водителка, на доделувањето на Астра наградите, на црвениот тепих се прошетала во син фустан, со длабок шлиц и длабоко деколте.

Таа гордо го покажала својот гол задник, не обрнувајќи внимание на коментарите поради годините.

Кериен пред се сакаше да се пофали со нејзиниот импресивен пласман во 2015 година во четвртокот вечерта, па поради тоа и присуствувала на доделувањето.

Водителка

Меѓутоа, фустанот кој го носеше ја засени наградата, затоа што за тоа најмногу се коментираше.

Водителка

hitportal voditelka2345

Водителка

Водителка

РЕКЛАМИ:
Loading...