Home ШОУ БИЗз Балкан Војната продолжува: Аца Лукас и одговори на Соња преку Инстаграм

Војната продолжува: Аца Лукас и одговори на Соња преку Инстаграм

2486
0
SHARE

Аца Лукас и Соња Вуксановиќ се разведуваат, а нивната војна на социјалните мрежи не престанува.

Откако дизајнерката му испрати порака на фолкерот, тој реши да го возврати ударот.

„Најголемата среќа за „среќните“ е во тоа што Бог никогаш нема да им даде памет колку што им недостасува, за да сфатат колку се несреќни! Амин!“, стои во објавата.

!!! #AcaLukas

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here