Home ЗАБАВА Видео За Денот на благодарноста полнета мисирка… со експлозив (видео)

За Денот на благодарноста полнета мисирка… со експлозив (видео)

159
0
SHARE

Денот на благодарноста е голем празник во САД, кој го собира целото семејство на идилична вечера.

Традиционално јадење е полнетата мисирка во која уживаат сите.

Но, во домот на Роман Атвуд, мисирката имаше поинакво полнење од традиционалното, таа беше наполнета со експлозив.

Погледнете како изгледаше шегата на Роман за Денот на благодарноста.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here