Home INFO За оваа фотографија Карлеуша доби 53000 лајкови

За оваа фотографија Карлеуша доби 53000 лајкови

SHARE

Таа важи за една од најсексапилните жени на балканската естрада и привлекува внимание каде и да се појави.
Дивата често споделува фотографии со своите фанови, а овојпат реши да ги изненади со една фотографија направена пред 16 години.

16 years ago… #throwback @dior

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: ---