Home ШОУ БИЗз Балкан За само еден ден 150.000 лајкови: Јелена Карлеуша со нова фотографија на...

За само еден ден 150.000 лајкови: Јелена Карлеуша со нова фотографија на Инстаграм

SHARE

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша секогаш привлекува внимание со фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи, но последните две рушат рекорди.

За само еден ден Јелена доби 150.000 лајкови, а не ги покажа ниту бујните гради, ниту пак задникот.

Таа на новите фотографии кои ги објави на својот профил на Инстаграм е со својот сопруг после одличниот натпревар кој го изигра, а на другара слика е со ќерката.

So proud of him! It was a great game tonight! Go @besiktas

A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Look, it's daddy!

A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: ---