Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Забава до раните утрински часови: Бијонсе го прослави 36-от роденден

Забава до раните утрински часови: Бијонсе го прослави 36-от роденден

SHARE

Бијонсе без сомнение е модна икона, а тоа го потврдува со секое свое појавување.

Пејачката која вчера наполни 36-години, својот роденден го прослави со сопругот Џеј Зи и пријателите на фестивалот „Made in America“ во Филаделфија.

Бијонсе за прославата се појави во фармерки со висок струк, „дрес“ и долг жолт мантил кој го надополни беспрекорниот изглед.

Ѕвездата изгледа одлично!

РЕКЛАМИ:
Loading...