Home INFO Забава за паметење и прескап подарок! Еве што доби синот на Брена...

Забава за паметење и прескап подарок! Еве што доби синот на Брена за својот роденден!

SHARE
фото: принтскрин/Instagram

Познатата фолк дива успеала да му направи ,,забава за памтење” на својот син Виктор. На гламурозната забава во нивната вила присуствувале стотина гости кои уживале до раните утрински часови.
Во моментот на прославата Лепа Брена била на турнеја во Америка, но се потрудила да го оправда свото отсуство со бескпрекорно организираната забава.
За задоволството да е комплетно, мајката одлучила да ги изненади синот и со мошне скап подарок, автомобил Ауди PC3 спортбек.
За забавата и заавтомобилот, Брена одвоила над 75000 евра.

 

РЕКЛАМИ:
Loading...