Home ЗАБАВА Видео Забавен татко: Мајка со скриена камера виде што нејзиниот сопруг прави кога...

Забавен татко: Мајка со скриена камера виде што нејзиниот сопруг прави кога е сам со децата (видео)

SHARE

Кога една мајка поставила скриена камера за да направи снимка од нејзините деца како прават слатки работи, сигурно не очекувала дека ќе открие што всушност прави нејзиниот сопруг додека ги чува децата.

Жената со име Реуџена од САД, наместила камера за да може да прати снимки на бабата на децата и се изненадила кога дозна дека всушност нејзиниот партнер е главната атракција.

Во видеото се гледа како тој игра на музика на Кејти Пери и се забавува со неговите деца.

татко

татко

татко

татко

татко

Погледнете го видеото:

РЕКЛАМИ:
Loading...